یادداشت سیاسی سیاسی دیدگاه ادبیات زنان جهان بخش خبر آرشیو  
  اجتماعی اقتصادی مساله ملی یادبود گفتگو کارگری گزارش حقوق بشر ورزش  
   

بامداد امروز و بر اثر سکته قلبی
در اتفاقی تلخ و باورنکردنی کاپیتان پرسپولیس درگذشتاخبار روز: www.akhbar-rooz.com
پنج‌شنبه  ۹ مهر ۱٣۹۴ -  ۱ اکتبر ۲۰۱۵اخبار روز - بخش ورزشی: بامداد امروز هادی نوروزی جوان رعنای فوتبال ایران و کاپیتان تیم پرسپولیس تهران مثل هزاران جوان و میانسال دیگر بر اثر سکته قلبی که به اپیدمی فراگیری در ایران تبدیل شده است درگذشت. بخش ورزشی اخبار روز خاطره این بازیکن خوش اخلاق و جوان رعنای فوتبال ملی کشورمان را گرامی می دارد.

خبرگزاری مهر در خبری فوری در باره این اتفاق تلخ خبر زیر را روی خروجی خود قرار داده است:
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس که تنها ۳۰ سال داشت بر اثر سکته قلبی درگذشت تا اتفاق تلخ دیگری برای فوتبال ایران رقم بخورد. وی یکی از قدیمی‌ترین بازیکنان سرخپوشان در پانزدهمین دوره لیگ برتر بود.
هادی نوروزی که سالهاست در تیم فوتبال پرسپولیس حضور داشت و کاپیتان این تیم نیز بود، بامداد امروز پنجشنبه بر اثر سکته قلبی درگذشت. بنا بر اعلام مسئولان باشگاه پرسپولیس وی ساعت ۴ بامداد امروز در خواب دچار حمله قلبی شد و به بیمارستان منتقل شد اما تلاش پزشکان هم نتوانست مانع از مرگ این بازیکن جوان شود.
این بازیکن که متولد سال ۱۳۶۴ بود قبل از اینکه به تیم فوتبال پرسپولیس بپیوندد عضو تیم پرسپولیس قائمشهر بود و یک سال نیز در تیم فوتبال نفت تهران بازی کرد اما مجددا به پرسپولیس برگشت و بعد از محمد نوری بازوبند کاپیتانی سرخپوشان را بر بازو بست. وی چند بازی ملی نیز در کارنامه خود داشت.


اگر عضو یکی از شبکه‌های زیر هستید می‌توانید این مطلب را به شبکه‌ی خود ارسال کنید:

Facebook
    Delicious delicious     Twitter twitter     دنباله donbaleh     Google google     Yahoo yahoo     بالاترین balatarin


چاپ کن

نظرات (۰)

نظر شما

اصل مطلب

بازگشت به صفحه نخست