سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ تهران ۲۲:۰۹ - ۲۰ ژانویه ۲۰۱۵

ايران / اجتماعی

پس از مشهد، سپاه پاسداران ۲۰ دختر و پسر را نیز در آمل دستگیر کرد

سايت‌های خبری در استان مازندران، از دستگيری ۲۰ دختر و پسر در آمل توسط سپاه پاسداران و با همکاری نيروی انتظامی خبر داده‌اند.

سايت‌های «وارش» و «بلاغ» که اخبار و گزارش‌های استان مازندران را منتشر می‌کنند، نوشته‌اند که اين جوانان، پنجشنبه ۲۵ دی ماه، در يکی از خانه‌های خيابان هراز آمل و در حالی که «بساط رقص و پايکوبی» داشتند، دستگير شدند.

بر اساس اين گزارش، «دختر و پسرهای جوان با وضع ناهنجار و حالتی غير عادی بر اثر مصرف مشروبات الکلی و قرص‌های روان‌گردان توسط نيروهای امنيتی سپاه و همکاری پليس دستگير شده و به مراجع قضايی معرفی شدند».

انتشار خبر دستگيری جوانان به علت شرکت در يک ميهمانی در آمل، يک روز پس از آن رخ می‌دهد که سپاه پاسداران، از دستگيری ۸۴ نفر ديگر در جريان «يک پارتی شبانه» در مشهد خبر داد.

در ميهمانی مشهد و بنا به ادعای سپاه پاسداران، «پنج بطری مشروبات الکلی پلمپ و ۲۰ بطری خالی مشروب و سه دست پاسور» کشف شده است.

پس از روی کار آمدن جمهوری اسلامی، حمله نيروی انتظامی، بسيج و سپاه به ميهمانی‌های مختلط يا حتی غير مختلط در نقاط مختلف ايران که در آنها از مشروبات الکلی استفاده می‌شود، امری معمول بوده است.

اين حملات گاه تلفاتی نيز به دنبال داشته است؛ از جمله در مهر ماه ۱۳۹۰ که حمله پليس به يک ميهمانی در مشهد، باعث شد تا دختر جوانی برای فرار، از طبقه ششم خود را به بيرون پرت کند که این باعث مرگ او شد.

ترتیب:
(۴۲) برای درج نظر، اینجا کلیک کنید
صفحه از ۵
    بعدی 
توسط: امیر
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۹:۱۶
پاسور رو مگه آقاشون آزاد نکرده بود چند وقت پیش؟ اونم هنوز کشف میشه؟!

توسط: اریو از: تهران
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۹:۱۱
سپاه پاسداران در ابتدای انقلاب به توسط اعراب شیعه حزب الهی عمدتا عراقی و لبنانی بنیان گذاری شد تا بصورت نیروی موازی در جهت تضعیف ارتش ایران وحفظ حکومت ملایان شیعی در برابر مخالفان حرکت نماید. از اونجایی که این افراد ایرانی نبودند طبعا مملکت ایران هم برای اونها مفهوم خاصی نداشت و در قبال حفظ حکومت آخوند های شیعی در ایران از منابع مالی ایران برای پیش بردن اهداف مذهب تشیع در منطقه خاور میانه استفاده کردند. این افراد سپاه بودند که با سوء استفاده از اعتقادات مذهبی مردم تعداد زیادی از جوانان مملکت ما را شستشوی مغز-مذهبی دادند و در جنگ ایران و عراق به کشتن دادند. سرکوب مردم کردستان و سایر اقلیتهای قومی ایران، قتل و عام تعداد کثیری از مبارزان سیاسی در زندانها، ترور دگر اندیشان ایرانی در خارج از کشور، ماجرای مشکوک سرنگون شدن ایرباس ایرانی در ابهای خلیج فارس، مین گذاری در مسیر کشتیهای نفتکش و حمله آمریکاییها به سکوهای نفتی ایران که از انها بعنوان پایگاهی برای مین گذاری استفاده میگردید، تحریک نیروهای امریکایی در ابهای خلیج فارس، سرکوب اعتراضات دانشجویان در دانشگاهها، سرکوب اعتراضات مردم ایران پس از انتخابات مهندسی شده توسط سپاه (امدن احمدی نژاد)، خرابکاری در کشور های منطقه و صرف بودجه کشور در جهت ترغیب شیعه گری در کشور های عربی (سنی)، قبضه نمودن اقتصاد کشور و ترویج رانت خواری و فساد اداری و صدها مورد دیگر که کشور ایران را به لبه پرتگاه نابودی کشانده است.
عملکرد خشن سپاه در طول سی و شش سالی که از انقلاب به بیراهه رفته مردم ایران میگذره باعث شده تا مردم ایران از مردمی مذهبی در ابتدای انقلاب به مردمی مخالف مذهب تغییرجهت بدهند. سپاه به عنوان بازوی حکومت اسلامی ملایان در ایران همواره توسط شیعیان تندرو حزب اللهی که متولد عراق و لبنان هستند اداره و سیاست گذاری شده است. این افراد غیر ایرانی هرگز به فکر رفاه مردم ایران نبوده اند و در قبال حفظ حکومت ملایان در ایران در مقابل ملت ناراضی از منابع مالی ایران برای پیشبرد اهداف شیعی گری خود استفاده کرده اند. متاسفانه تعداد زیادی از هم میهنان ما که در سپاه مشغول به کار هستند در نا اگاهی کامل از اینکه سپاه واقعا کی هست و توسط چه کسانی پایه گذاری شد و چه عملکردی داشته به دفاع از سپاه می پردازند.
مملکت ایران یک بار دیگرتوسط اعراب ( این بار شیعیان) اشغال شده و از منابع سرشار کشور ما در جهت پیشبرد اهداف پلید اشغالگران عرب استفاده میگردد. داستان دستیابی به سلاح اتمی نیز تاییدی دیگر به این می باشد که این شیعیان تندرو به قصد نابودی اسراییل در صدد تولید سلاح اتمی بوده اند.
بصورت خلاصه، شیعیان حزب اللهی (عراق و لبنان) در ایران سپاه را بوجود اوردند تا از حکومت خمینی و خامنه ای در مقابل مردم ایران حمایت کنند و در عوض از منابع مالی ایران برای پیشبرد اهداف تندرو یانه خود استفاده کنند. این افراد اندک ارزشی برای ایران و ایرانی قائل نیستند و در صورت یک جنگ احتمالی با آمریکا و یا اسرائیل واهمه ای از محو شدن ایران از نقشه دنیا ندارند.
به امید روزی که مردم ایران بلاخره متوجه این موضوع شده و با شناختن آفتی که گریبان مملکت را گرفته به فکر یافتن چاره ای برای رها شدن از شر این فتنه بیفتند.
با تشکر از رادیو فردا که به من امکان داد تا نظرم را ابراز کنم.

توسط: نام مستعار
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۷:۴۴
برادران سپاهی خسته نباشین اجر شما با حضرت ابوالفضل عباس لب تشنه دشت کربلا

توسط: Observer
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۵:۴۹
سپاه کار دیگری به غیر از دستگیری جوانها ندارد! مرزهای کشور درحال خطر هستند و این مفت خور ها فقط شکم گنده می کنند و به سر ملت می زنند. پس این جوانها دل به چه خوش کنند! به زندگی ای که شما برایشان فراهم کرده اید! به فعالیتهای سالمی که شما برایشان فراهم کرده اید! به سالنهای ورزشی به دانشگاه ومدرسه پویا وبه روز! به سرگرمی های مختلف وسالمی که شما برایشان فراهم کرده اید. یک مشت خزعبلات وچرندیات را درمدرسه و دانشگاه به آنها تحویل می دهید و یاد می دهید که هرروز عزا بگیرند وبرای امامهای موهوم توی سر بزنند!دیگر تهوع آور شده اید. روزی همین هایی که توی سرشان می زنیدمثل فنر ازجا درخواهندرفت وآنوقت بدا به حالتان.

توسط: سدعلی وقیح از: بیت
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۵:۴۱
دژمنان نظام بدانند ما هر حمله ایی را با پاسخی کوبنده جواب خواهیم دژمن اصلی ما اسراییل بداند عزیزان سپاهی اینچنین تقاص خون همرزمانشان در سوریه را میگیرند هم زمان بااین حمله به برادران قاچاقچی هم دستور دادم درجهت ضربه ایی دیگر به دژمنان نظام چندین میلیارد دلار دیگر ازپول ملت را چپو کنند تا ملت شهیدپرور ما بداند رهبر عزیزشان ذره ایی با دژمن نظام سازش نخواهد کرد.آورین آورین ..این دفعه آورین به خودم

توسط: بجه محل
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۴:۴۳
رقص . پایکوبی که برای این برادرن مهم نیست نه قاضی حکم سنگینی می تونه بده نه پولی گیر این بسیجی ها می آد.. داستان باید عشق و حال و مشروب و مواد باشه تا این ها از این زحمت ها به خودشون بدن. تو این مهمانی ها کلی مشروب گیر برادران بسیج می آید که یا در بازار آزاد می فروشند یا خود با رفقا حالشو می برن مواد هم همینطور

توسط: نام مستعار
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۳:۳۹
دموکراسی یعنی این

توسط: پسر از: تهران
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۳:۳۶
گفته بودىم که پاسخ حمله صهىونىست ها به فرماندهان حزب الله لبنان را خىلى سخت و کوبنده خواهىم داد !!!!

توسط: ...
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۳:۱۸
افراد سپاه مشروب هایی که باقی مونده رو خودشون می‌خورن!!!

توسط: son of man از: iran
۳۰ ۱۰ ۱۳۹۳ ۱۲:۳۹
جرائم وتخلفات عمومی مربوط به نیروی انتظامی چه ربطی به سپاه داره که رادیو فردا اینقدر تاکید میکنه سپاه این عملیاتو انجام داده!!! ؟؟نیروهای معمولی سپاه به خاطر مسائل عراق وسوریه و... وقت سر خاروندن ندارن چی برسه به اینکه نیروهای امنیتی ش بخوان برن دنبال این بچه بازیا.
صفحه از ۵
    بعدی 

به ما بپیوندید